סל הקניות שלי
מוצרים-1

1K - NANO Koch Chemie

מחיר: 600
אזל מהמלאי
יצרן:
KOCH CHEMIE
קטגוריה:
ציפויים
סיווג:
מוצרי טיפוח ודיטילינג

הוסף לסל
קנה עכשיו
ציפוי 1K Nano פולימרי
מאושר על ידיי יצרני הרכב  

ציפוי ה-1K Nano הוא סוג של פולימר (שרשרת אטומים מחוברים יחדיו) אשר חזק בממוצע פי 3 מהלכה המקורית של רכבכם. הציפוי נועד להעניק לרכב הגנה חזקה יותר כנגד שחיקה ודהיה של גורמים סביבתיים שונים כמו קרינת ה-UV של השמש, נפולת תעשייתית, דטרגנטים וכימיקלים למיניהם.
שכבת לכה שאיננה מטופלת כראוי, תחת מיקרוסקופ, נראית מחוספסת כמו נייר זכוכית (A). מים אינם מסוגלים להחליק בקלות על פני השטח ולכלוך וחומרים מזהמים אחרים נתקעים בחריצים הקטנים ומאיצים את התבלות הלכה (אותם חריצים קטנים אינם גדולים מספיק מכדי להרגיש ולראות אך הם קיימים בלכה כחלק מהטקסטורה הטבעית שלה.
גם אם נחליק את הלכה בעזרת פוליש גס ועדין (B&C) לרמה של 0.2 מיקרון חספוס (מתחת ל0.4 מיקרון העין איננה יכולה להבחין בשריטות) עדיין פני השטח ישארו לא מוגנים. כאן נכנס לתמונה ה 1K Nano אשר ממלא את אותם חריצים של 0.2 מיקרון ומבטיח פני שטח אחידים לחלוטין. כתוצאה מכך פני השטח המוגן (D) הופך למבריק ביותר (כמעט 100% ברק) ובעל אפקט לוטוס (היידרופובי דוחה מים). תודות לשכבת ההגנה לכלוך איננו נדבק בקלות לפני השטח וגם כאשר ישנו לכלוך על הרכב, פעולת הניקיון קלה ומהירה משמעותית שכן הלכלוך מתנתק בקלות מפני שטח הרכב.
כמו כן הציפוי מקנה הגנה טובה יותר מפני ה-UV מאשר הלכה המקורית של הרכב !